Наш дитячий садок

• У закладі функціонує 11 груп:
  • одна група ранньго віку (від 2 до 3 років) - 27 дітей;
  • одна група молодшого віку (від 3 до 4 років) -24 дитини;
  • дві групи середнього віку (від 4 до 5 років) -48 дітей;
  • одна група старшого віку, інклюзивна (від 5 до 6 років) - 24 дитини;
  • чотири групи для дітей з порушенням зору (різновікові) - 68 дітей;
  •
  • дві групи для дітей із затримкою психічного розвитку (різновікові) - 24 дитини.
  • Мова освітнього процесу - українська

• Згідно  Закону України "Про дошкільну освіту" ст.14 "Комплектування груп закладу дошкільної освіти" наповнюваність груп у закладах дошкільної освіти становить:
  • для дітей віком від одного до трьох років - до 15 осіб;

для дітей віком від трьох до шести (семи) років - до 20 осіб;

різновікові - до 15 осіб;

• в оздоровчий період - до 15 осіб;

в інклюзивних групах - не більше трьох дітей з особливими освітніми потребами.                                                                                                                                                                             Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 20.02.2002 № 128 "Про затвердження Нормативів наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), груп подовженого дня

Напрямки роботи ЗДО:

•   Сприяння ефективному розвитку, вихованню та навчанню дітей, що мають порушення зору, психічного розвитку.
  •   Розвиток пізнавальної активності та самостійності дітей засобами розвиваючих ігор.
  • Формування соціально-морального світогляду дитини в співпраці з батьками

Інноваційна діяльність:

Педколектив ЗДО поглиблено працює над розвитком творчих здібностей дітей  засобами розвиваючих ігор. У навчально-виховному процесі педагоги використовують елементи авторських методик розвиваючого навчання (Б. Нікітіна, З. Михайлової, А. Шептіфраць, В. Воскобовича, З. Богуславської).

В ЗДО функціонують:

• Музична зала
  • Спортивна зала
  •   Методичний кабінет
  •   Логопедичний кабінет
  •   Медичний кабинет
  • 4 кабінети тифлопедагогів
  • Кабінет психолога
  •   Кабінет профілактики порушень зору у дітей

Зовнішні зв'язки ЗДО:

• Інклюзивно-ресурсний центр № 1;