Навчаємо-навчаючись!

Тренінг «Технології визначення потреб особистості та значення їх задоволення для попередження ризиків розвитку складних життєвих обставин, конфліктів, емоційного виснаження»,

який проводився у м. Київ з 18-20.04.2024 року.

Мета цього тренінгу: введення до технології визначення потреб. Від потреб дитини до її прав. Вікові групи та специфіка потреб дітей. Ознаки та ступені вразливості дітей. Значення задоволення власних потреб. Наслідки ігнорування потреб дитини. Залучення сім’ї, громади до процесу відновлення життєвих сил

Тренінг -практикум "Шлях до себе"

Збереження психічного здоров'я – в наш час найактуальніша проблема. Професія педагога в усі часи вважалася такою, яка має досить багато стресогенних факторів і ризиків втратити психічне здоров'я, розчаруватися в роботі, в собі, отримати психосоматичні захворювання. Для ефективної роботи, збереження психічного здоров'я ,профілактики емоційного та професійного вигоряння в КЗДО √ 340 ДМР проводився тренінг -практикум "Шлях до себе".Разом з практичним психологом Оксаною Тогобецькою та колегами з КЗДО √88 ДМР та з КЗДО № 221 ДМР закріплювали знання,як відновити свій психоенергетичний потенціал, пом’якшити вплив стресових ситуацій...Трохи "часу для себе" та творчій пошук , допоможе, щоб попередити несприятливі емоційні стани : стрес , депресію, тривожність.

Директори КЗДО № 340 ДМР, КЗДО № 88 ДМР, КЗДО № 221 ДМР Чечелівського района та директор КЗДО № 254 ДМР Шевченківського района на базі КЗО "ДГ № 34" ДМР провели Круглий стіл «Наш корисний помічник платформа розвитку дошкілят НУМО ЮНІСЕФ з навчально-розвивальними матеріалами «Відкривай та розвивай». Дієві поради для педагогів».
Мета заходу: знайомити педагогів з навчально-розвивальними матеріалами «Відкривай та розвивай», які допоможуть створити безпечне та цікаве освітнє середовище, а також стануть частиною навчально-пізнавального складника дня дошкільнят, а в укритті під час сирени допоможуть відволікти, розважити дітей й заспокоїти.
Велике дякую за співпрацю директорам та педагогам наших закладів!

Методоб'єднання практичних психологів Чечелівського ,Центрального та Шевченківського районів

Радість — це постійний фоновий стан людини, під час якого можна інколи відчувати горе, сум, злість. Але всі ці почуття швидко закінчуються, проте радість залишається. Радість є необхідною умовою для трьох навичок, які особливо потрібні людям сьогодні: отримання знань, співчуття, стійкість. Коли в дітей чи дорослих немає радості, вони не хочуть читати книги, не можуть зрозуміти інших, не здатні на ефективне вирішення завдань.
А для практичного психолог освіти,це ще й ресурс, кажуть,що "з кувшина можна налити, лише те , що в нього наливали.."
Як справді насолоджуватись життям:

<div>
<a style=