Мережа груп

ВЕДМЕДИК

Тип групи:

загально розвивальна група раннього віку.

Працюючі педагоги:

вихователі; психолог; музичний керівник; помічник    вихователя.

Завдання роботи:

створення умов для повноцінного фізичного та психічного розвитку; виховання самостійності, сприяння соціальній адаптації; сенсорний та мовленнєвий розвиток.

ЧЕБУРАШКА

Працюючі педагоги:

вихователі; психолог; музичний керівник; фізичний керівник; помічник вихователя.

Завдання роботи:

зміцнення фізичного та психічного здоров’я; виховання соціально-моральних якостей особистості; розвиток художньо-мовленнєвих здібностей.

КОЛОБОК

Працюючі педагоги:

вихователі; тифлопедагог; логопед; психолог; музичний керівник; фізичний керівник; врач-офтальмолог;  медсестра-ортоптистка; помічник вихователя.

Завдання роботи:

створення умов для ефективної корекційної роботи; стимулювання сенсорного розвитку; виховання соціально-моральних якостей особистості.

МАК

Завдання роботи:

створення умов для ефективної корекційної роботи; розвиток пізнавальної активності; виховання емоційної культури.

РОМАШКА

Тип групи:

спеціалізована група для дітей з порушенням психологічного розвитку дошкільного віку.

Працюючі педагоги:

вихователі; дефектолог; логопед; психолог; музичний керівник; помічник вихователя.

Завдання роботи:

забезпечення ефективної корекційно-навчальної роботи; сприяння соціальній адаптації; формування вольової сфери, корекція форм поведінки; виховання екологічної культури.

ЛІЛІЯ

Працюючі педагоги:

вихователі; тифлопедагог; психолог; логопед; музичний керівник; фізичний керівник; врач-офтальмолог; медсестра-ортоптистка; помічник вихователя.

Завдання роботи:

створення умов для ефективної корекційної роботи; розвиток пізнавальної активності; формування основ безпечної життєдіяльності.

НАРЦИС

Завдання роботи:

формування всебічно розвиненої особистості; розвиток творчих здібностей та нахилів; виховання основ народознавчої культури.

ФІАЛКА

Працюючі педагоги:

вихователі; дефектолог; психолог; логопед; музичний керівник; помічник вихователя.

Завдання роботи:

забезпечення ефективної корекційно-навчальної роботи; сприяння соціальній адаптації; стимулювання художньо-естетичних здібностей.

МАЛИНКА

Завдання роботи:

збагачення соціально-моральної свідомості; розвиток пізнавальної активності; виховання художньо-мовленнєвих здібностей; забезпечення фізичного і психічного благополуччя.

ГОРОБИНКА

Завдання роботи:

створення умов для ефективної корекційної роботи; розвиток сенсорних процесів; формування вольової сфери; виховання екологічної культури.

ЗОЛОТА РИБКА

Працюючі педагоги:

вихователі; психолог; музичний керівник: фізичний керівник; помічник вихователя.

Завдання роботи:

розвиток творчих здібностей; виховання основ народознавчої культури; формування соціально-моральних якостей особистості; стимулювання пізнавальної активності.